Pamut ágynemű FOREVER COLOURS sárga
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágynemű
Pamut ágynemű 70% újrahasznosított pamut és 30% BCI pamut keverékéből. Az újrahasznosított pamut segít megőrizni a természeti erőforrásokat, és új életet ad a már használt textíliáknak, míg a panenská BCI pamut a Better Cotton Initiative program keretében felelősségteljesebb termelésből származik. Ennek a kombinációnak köszönhetően az anyag kellemes tapintású, légáteresztő, és egyben kíméletesebb a környezethez. Lehetséges hátránya a gyűrődés és az ezt követő vasalási szükséglet.
Anyag
- 70% újrahasznosított pamut | 30% BCI pamut
Szín
- Sárga
Jellemzők
- Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Nemzetközi tanúsítási rendszer OEKO-TEX Standard 100
- A párnahuzat szállodai belső zsebbel van ellátva
- A paplanhuzat holland típusú áthajtásos zárással
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Szárítógépben szárítás: max. 60 °C
- Az ágynemű vasalása szükséges
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva
- Használjon az anyaghoz és a színhez megfelelő mosószert
- Mosás után kíméletes centrifugálást válasszon
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, ezáltal elkerüli az anyag károsodását és a színek kifakulását
A csomag tartalma a választott változattól függően
- Povlečení 140 x 220 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 220 cm + 20 cm | 1 db párnahuzat 60 x 70 cm
- Povlečení 220 x 260 cm: 1 db paplanhuzat 220 x 260 cm + 20 cm | 2 db párnahuzat 60 x 70 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| ? Termék színe: | Sárga |
| Ágynemű mérete: | 60 x 70 cm | 140 x 220 cm, 2 ks 60 x 70 cm | 220 x 260 cm |
| Ágynemű mintája: | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa: | Skandináv, Modern, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 60 x 70 cm |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra, Francia |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 220 cm, 220 x 260 cm |
| Rögzítés: | Bújtatós, Holland zár |
| Ár: | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
