Atlas Grádl párnahuzat fehér csíkkal 4 mm fésült pamut
Kapcsolódó termékek
Akció
5 934 Ft-tól akár: –22 %
JASMINE mikroszálas szállodai ágyneműhuzat, pezsgőszínű – 2 cm-es csíkos
Raktáron
(>10 db)
4 923 Ft-tól
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
NÉPSZERŰ MINTA
5 424 Ft-tól akár: –5 %
JASMINE mikroszálas szállodai ágyneműhuzat, fehér – 2 cm-es csíkos
Raktáron
(>10 db)
5 110 Ft-tól
Kiárusítás
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
NÉPSZERŰ MINTA
16 986 Ft
–52 %
Hotel szatén damaszt ágynemű fehér
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
8 005 Ft
Kiárusítás
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Fehér Bújtatós párnahuzat
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft-tól
Akció
NÉPSZERŰ MINTA
5 084 Ft-tól akár: –9 %
JASMINE mikroszálas szállodai ágyneműhuzat, mentaszínű – 2 cm-es csíkos
Raktáron
(>10 db)
4 788 Ft-tól
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Fehér Gombos párnahuzat
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft-tól
Akció
NÉPSZERŰ MINTA
5 261 Ft-tól akár: –11 %
JASMINE mikroszálas szállodai ágyneműhuzat, bézs – 2 cm-es csíkos
Raktáron
(>10 db)
5 261 Ft-tól
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
NÉPSZERŰ MINTA
5 084 Ft-tól akár: –5 %
JASMINE mikroszálas szállodai ágyneműhuzat, világosszürke – 2 cm-es csíkos, szállodai zsebes
Raktáron
(>10 db)
5 023 Ft-tól
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 384 Ft
–15 %
Szatén damaszt párnahuzat 70x90 fehér
Raktáron
(>10 db)
2 874 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
11 035 Ft-tól akár: –38 %
Lux fehér Gombos pamut ágyneműhuzat
Raktáron
(>10 db)
6 784 Ft-tól
Akció
5 084 Ft-tól akár: –29 %
JASMINE mikroszálas szállodai ágyneműhuzat, barna – 2 cm-es csíkos
Raktáron
(>10 db)
4 175 Ft-tól
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Szatén damaszt párnahuzat 40x50 cm fehér
Raktáron
(>10 db)
2 364 Ft
NÉPSZERŰ MINTA
11 885 Ft
akár: –45 %
LUX fehér Bújtatós pamut ágyneműhuzat
Raktáron
(>10 db)
6 503 Ft-tól
Kiárusítás
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
JASMINE szállodai mikroszálas ágyneműhuzat, sötétkék – 2 cm-es csíkos
Raktáron
(>10 db)
5 084 Ft-tól
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Olcsó ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605023879 |
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Grammsúly: | 160 g/m2 |
| Ágynemű mintája: | Egyszínű |
| Ágynemű stílusa: | Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 95 °C |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,15 kg |
| Rögzítés: | Bújtatós |
| Ár: | Olcsó 5 000 Ft-ig |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
