2x Szürke karácsonyi mikropolár takaró MERRY CHRISTMAS DEER 160x200 cm
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Mikroszálas takaró SOFT, királykék
Raktáron
(>10 db)
3 214 Ft-tól
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Karácsonyi mikroplüss pléd SNOWY FOREST szürke
Raktáron
(>10 db)
6 784 Ft-tól
Akció
Kiárusítás
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
6 784 Ft-tól akár: –10 %
Mikroplüss takaró VIOLET BUTTERFLY sötétkék
Raktáron
(>10 db)
6 073 Ft-tól
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
CHRISTMAS HEART szürke karácsonyi mikroplüss pléd
Raktáron
(>10 db)
6 784 Ft-tól
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
VIOLET BUTTERFLY sötétkék mikroplüss báránybőr pléd
Raktáron
(>10 db)
11 035 Ft-tól
Kiárusítás
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
5 934 Ft
–8 %
SPACE kék világító mikroflanel takaró SPACE 150x200 cm
Raktáron
(>10 db)
5 408 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
VIOLET bordó mikroplüss takaró 150x200 cm
Raktáron
(>10 db)
5 594 Ft
Kiárusítás
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
5 934 Ft
–8 %
FIEN mikroplüss pléd 150x200 cm, piros
Raktáron
(>10 db)
5 433 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Sötétben világító karácsonyi mikroplüss pléd STAR DEER, piros
Raktáron
(>10 db)
5 764 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Mikroplüss takaró GLENMOORE, zöld
Raktáron
(>10 db)
5 594 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Mikroplüss pléd HERBÁŘ, bézs
Raktáron
(>10 db)
6 954 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Sötétben világító karácsonyi mikroplüss takaró PAINTY CHRISTMAS, bordó
Raktáron
(>10 db)
5 764 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
13 569 Ft
–10 %
2x Sötétszürke karácsonyi mikroplüss takaró WHITE TREES 150x200 cm
Raktáron
(>10 db)
12 157 Ft
Akció
5 934 Ft-tól akár: –17 %
Mikroplüss pléd AMORYS, rózsaszín
Raktáron
(>10 db)
4 909 Ft-tól
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Mikroszálas takaró SOFT, púderrózsaszín
Raktáron
(4 db)
3 214 Ft-tól
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Mikroplüss pléd SOFT, barna
Raktáron
(9 db)
3 214 Ft-tól
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% mikropolár
Szín
- Szürke
- Piros
Méretek
- 160 x 200 cm
Kialakítás
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C
- Ne fehérítse
Ez a készlet tartalmazza
- 2 db mikropolár takaró MERRY CHRISTMAS DEER 160 x 200 cm
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroszálas plédek |
|---|---|
| ? Termék színe: | Szürke, Piros |
| ? Méret: | 160 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| ? Grammsúly: | 200 g/m2 |
| ? Típus: | Takarók és plédek |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 °C |
| Anyaga: | Mikroplüss |
| Szélesség: | 160 cm |
| Minta: | karácsonyi, Mintával |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
