2x Piros karácsonyi mikroszálas pléd SNOWFALL 150x200 cm
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Mikroplüss ágyneműhuzat SNOWFALL piros
Raktáron
(1 db)
10 525 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
10 185 Ft
–8 %
ALICORN színes báránybunda hatású kapucnis, ujjas pléd
Raktáron
(>10 db)
9 335 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 193 Ft
–9 %
LED függő fekete angyal MOONY, 16 cm
Raktáron
(>10 db)
1 976 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 533 Ft
–44 %
LUSH dekoratív karácsonyfa szőrmével 28 cm - többféle színben
Raktáron
(>10 db)
1 394 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 364 Ft
akár: –30 %
Karácsonyi fa tálca CHRISTMAS - több változat
Raktáron
(>10 db)
1 641 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 683 Ft
–48 %
KARÁCSONYFA szilikon forma sütéshez, piros
Raktáron
(>10 db)
867 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
1 343 Ft
akár: –46 %
CHRISTMAS KIDS piros gyerek papucs - többféle méretben
Raktáron
(>10 db)
714 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
LED fali karácsonyfa ZIGGY, barna - különböző méretekben
Raktáron
(>10 db)
4 064 Ft-tól
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
6 784 Ft-tól akár: –8 %
CSILLAGOK lila karácsonyi mikroplüss pléd
Raktáron
(>10 db)
6 784 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Karácsonyi mikroplüss pléd SNOWY FOREST szürke
Raktáron
(>10 db)
6 784 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Mikroplüss takaró WINTER DEER, szürke
Raktáron
(1 db)
5 594 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
11 035 Ft-tól akár: –15 %
Karácsonyi mikroszálas bárány takaró CSILLAGOK lila
Raktáron
(>10 db)
11 035 Ft-tól
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
5 594 Ft
–7 %
Rózsaszín gyerek pléd THE BEST FRIENDS BEARS, 80x110 cm
Raktáron
(3 db)
5 154 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
FIEN mikroplüss pléd 150x200 cm, narancssárga
Raktáron
(1 db)
5 934 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Mikroplüss takaró STARLIGHT, sötétkék
Raktáron
(>10 db)
5 594 Ft-tól
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
6 784 Ft-tól akár: –13 %
MERRY CHRISTMAS DEER karácsonyi mikroplüss szürke pléd
Raktáron
(>10 db)
6 607 Ft-tól
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% mikroszál
Szín
- Piros
- Fehér
Méretek
- 150 x 200 cm
Kialakítás
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C
- Ne fehérítse
A szett csomagolása tartalmazza
- 2 db mikroszálas takaró 150 x 200 cm
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroszálas plédek |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér, Piros |
| ? Méret: | 150 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| ? Grammsúly: | 200 g/m2 |
| ? Típus: | Takarók és plédek |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 °C |
| Anyaga: | Mikroplüss |
| Szélesség: | 150 cm |
| Készletek: | Készletek |
| Minta: | karácsonyi, Mintával |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
