2x Sötétszürke karácsonyi mikroplüss takaró WHITE TREES 150x200 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% mikroplüss
Szín
- Sötétszürke
- Fehér
Méretek
- 150 x 200 cm
Kialakítás
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C
- Ne fehérítse
E csomag tartalma
- 2 db mikroplüss takaró WHITE TREES 150 x 200 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroszálas plédek |
|---|---|
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Méret: | 150 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| ? Grammsúly: | 200 g/m2 |
| ? Típus: | Takarók és plédek |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 °C |
| Anyaga: | Mikroplüss |
| Szélesség: | 150 cm |
| Minta: | karácsonyi, Mintával |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
