Mikroszálas ágynemű TORONTO fekete
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Mikroszálas ágynemű
Jó választás allergiásoknak, kisgyerekeknek vagy légzési problémákkal küzdőknek a mikroszálas ágynemű. A poliészterből sűrűn szőtt anyag jellemzői a finomság, melegség és formai állandóság. Emellett kiemelkedik kellemes textúrájával, puhaságával, és azzal az előnnyel, hogy nem gyűrődik. Ha az egyszerű karbantartást, meleget és gyengéd simogatást preferálja, akkor a mikroszál az Ön számára teremtetett.
Anyag
- 100% mikroszál - poliészter
- Gramázs: 70 g/m2
Szín
- Fekete
- Fehér
Jellemzők
- Elegáns geometriai minta
- Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (gyártói címke szerint)
- Az ágynemű szükséges vasalni
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és begombolva
- A mosószert a szövet anyagához és színéhez illessze
- Mosás után válassza a kíméletes centrifugálást
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, hogy megakadályozza az anyag károsodását és a színek fakulását
A csomag tartalma a választott változat szerint
- Ágyneműhuzat 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 80 cm
- Ágyneműhuzat 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 80 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroszálas ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Grammsúly: | 70 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm, 2 db 70 x 80 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mintája: | Absztrakt |
| Ágynemű stílusa: | Modern, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Mikroszál - poliészter |
| Párna mérete: | 70 x 80 cm |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra, Francia |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
