Mikroszálas ágyneműhuzat OBSIDIAN fekete
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Mikroszálas ágyneműhuzat
Jó választás allergiásoknak, kisgyermekeknek vagy légzési problémákkal küzdőknek a mikroszálas ágyneműhuzat. A sűrűn szőtt poliészter textilt az jellemzi, hogy finom, meleg és formastabil. Kiemelkedik továbbá kellemes textúrájával, lágyságával, és még csak nem is gyűrődik. Ha könnyű karbantartást, meleget és finom simogatást szeretne, akkor a mikroszálas anyag Önnek készült.
Anyag
- 100% mikroszál - poliészter
Szín
- Fekete
- Arany
Jellemzők
- Ajánlott mosás: hetente, minimálisan kéthetente egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágyneműt nem szükséges vasalni
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- Az ágyruhát külön mossa, mindig kifordítva és begombolttal
- Használjon megfelelő mosószert az anyaghoz és az ágynemű színéhez
- Mosás után válasszon kímélő centrifugálást
Kiszerelés tartalma a választott variáció szerint
- Ágyneműhuzat 140 x 200 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 80 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroszálas ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5902311496365 |
| ? Termék színe: | Fekete, Arany |
| Ágynemű mérete: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Absztrakt |
| Ágynemű stílusa: | Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Mikroszál - poliészter |
| Párna mérete: | 70 x 80 cm |
| Súly: | 0,9 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
