ZORINO szürke mikroszálas ágyneműhuzat
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Mikroszálas ágynemű
Jó választás allergiásoknak, kisgyermekeknek vagy légzőszervi problémákkal küzdőknek a mikroszálas ágyneműhuzat. A sűrűn szőtt poliészter szövetet a lágyság, melegség és alakállóság jellemzi. Kiemelkedik továbbá kellemes struktúrájával, puhaságával, és emellett nem gyűrődik. Ha könnyű kezelhetőséget, meleget és gyengéd simogatást részesít előnyben, akkor a mikroszál pont Önnek való.
Anyag
- 100% mikroszál - poliészter
- Gramázs: 70 g/m2
Szín
- Szürke
- Fekete
- Piros
Jellemzők
- Ajánlott mosás: hetente, legalább 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártói címke szerint)
- Az ágyneműt nem szükséges vasalni
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki
- Ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és zárt állapotban
- Használjon a anyagnak és a színeknek megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kímélő centrifugálást
A csomag tartalma a választott változattól függően
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaró huzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 80 cm
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaró huzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
- Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db takaró huzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
- Ágynemű 160 x 200 cm: 1 db takaró huzat 160 x 200 cm | 2 db párnahuzat 70 x 80 cm
- Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db takaró huzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroszálas ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| ? Termék színe: | Szürke, Piros |
| ? Grammsúly: | 70 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 80 cm | 160 x 200 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mintája: | Absztrakt, Díszes |
| Ágynemű stílusa: | Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Mikroszál - poliészter |
| Párna mérete: | 70 x 80 cm, 70 x 90 cm |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra, Francia |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm, 160 x 200 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
