AKCIÓ Műanyag szék TREGO karfákkal, kék II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Műanyag (polipropilén): Kék
Méretek
- Háttámla szélessége: 42 cm
- Ülőfelület szélessége: 40 cm
- Teljes mélység: 52 cm
- Magasság: 80 cm
- Ülőmagasság: 45 cm
- Karfák magassága a földtől: 64 cm
- Karfák teljes szélessége: 55 cm
- Karfák belső távolsága elöl: 48 cm
- Karfák belső távolsága hátul: 47 cm
- Súly: 4,45 kg
- Teherbírás: 120 kg
Kialakítás
- Rakásolható
- Könnyű szerkezet
- Modern, légies design
- A műanyag nem UV stabil, a széket érdemes védeni a napsugárzástól
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Mélység: | 52 cm |
| ? Magasság: | 80 cm |
| ? Típus: | Ülőgarnitúra |
| Anyaga: | Műanyag |
| Súly: | 4,45 kg |
| Szélesség: | 42 cm |
| Elhelyezés: | Beltéri, Kültéri |
| Elhelyezhetőség: | Rögzített |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Perforált |
| Karfák: | Karfákkal |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Minta: | Egyszínű |
| Összecsukható: | Egymásra rakható |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Ülésmagasság: | 45 cm |
| Stílus: | Modern |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
