Polc asztalra NORVIKA 41x53 cm, fekete / tölgy artisan
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- MDF
- Bambusz
Szín
- Fekete
- Tölgy Artisan
Méretek
- Szélesség: 41 cm
- Mélység: 18 cm
- Magasság: 53 cm
- Súly: 2,6 kg
Kialakítás
- Praktikus polc író- vagy munkasztalra
- Konyhai pulton is használható
- Segít fenntartani a rendet és a szabad munkaterületet
- Polclapok vízálló bevonattal
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
- Csomagolás: 57 x 21 x 8 cm, 3,2 kg
Használja ki a helyet teljes mértékben
Tároló polc ideális segítő mindenhol, ahol fontos dolgokat kell kéznél tartani – legyen szó konyháról, dolgozószobáról vagy diákszobáról. Univerzális kialakítása könnyen harmonizál a környezetével, és segít létrehozni egy rendezett és nyugodt környezetet. Helyezze rá kedvenc könyveit, dekorációit, fűszereit vagy írószereit – bármire is használja, otthonába praktikus és esztétikus megoldást hoz.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Könyvespolcok és polcok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332095452 |
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Fa dekoráció: | Artisan tölgy |
| ? Felület: | Matt |
| ? Mélység: | 18 cm, 16-30 cm |
| ? Magasság: | 53 cm |
| Anyaga: | MDF, Bambusz |
| Súly: | 2,6 kg |
| Szélesség: | 41 cm, 100 cm-ig |
| Elhelyezés típusa: | Álló, Asztali |
| Forma: | Téglalap |
| Készletek: | Darabos |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
