Sarokpolcok TAYLOR barna, 2db-os készlet
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Forgácslap: rusztikus barna
- Acél: fekete
Mérete
- A rövidebb oldal hossza: 29 cm
- A hosszabbik oldal hossza: 40 cm
- Mélysége: 14 cm
- Magasság: 4 cm
- Lemez magasság: 18 mm
- Minden polc terhelhetősége: 5 kg
- Súly: 2 kg
Kialakítás
- 2 polcos készlet
- A készlet 1x bal és 1x jobbos változatot tartalmaz
- A szerelési anyagot a csomag tartalmazza
Minden gondosan kiválasztott kiegészítővel otthona egyéniséged és történeted egyedi tükröződésévé válik. Minden részlet , legyen az egy kis történelemmel rendelkező dekoráció, egy polc, tele kedvenc könyvekkel, vagy növények, amelyek egy kis természetet hoznak, karaktert és mélységet adnak a térnek . Ahogy fokozatosan megtölti otthonát jellegzetes elemekkel, egy olyan hely jön létre, amely nemcsak praktikus, hanem mindenekelőtt tele van jóléttel és inspirációval . Egy ilyen tér a mindennapi élet örömeire emlékeztet, de megnyugtat és energiát is adhat . Itt minden darabnak megvan a maga helye és jelentése – együtt alkotnak egy harmóniát, amelyben igazán otthon érezheti magát .
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Könyvespolcok és polcok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332074259 |
| ? Termék színe: | Fekete, Barna |
| ? Hosszúság: | 40 cm, 29 cm |
| ? Mélység: | 14 cm |
| ? Magasság: | 4 cm |
| Anyaga: | Fém, MDF, Acél, Faforgács |
| Súly: | 2 kg |
| Elhelyezés: | Falra szerelt |
| Forma: | Sarok |
| Készletek: | Készletek |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
