Kerti garnitúra TREGO ISLAND - 4 karfás szék és kerek asztal ø 90 cm, kék
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Szék: polipropilén - kék
- Asztal: fém - fekete
- Asztallap: edzett üveg
Szék méretei
- A háttámla szélessége: 42 cm
- Az ülőfelület szélessége: 40 cm
- Teljes mélység: 52 cm
- Magasság: 80 cm
- Ülésmagasság: 45 cm
- A karfa magassága a földtől: 64 cm
- A karfák teljes szélessége: 55 cm
- A karfák közötti belső távolság elöl: 48 cm
- A karfák közötti belső távolság hátul: 47 cm
- Súly: 4,45 kg
- Teherbírás: 120 kg
Asztal méretei +/- 0,5 cm
- Átmérő: 90 cm
- Magasság: 70 cm
- Üveg vastagsága: 4 mm
- Súly: 12,2 kg
Kialakítás
- Kerti étkező szett 4 személyre
- Könnyű és légies szék konstrukció
- A székek levehető lábai könnyű szezonális tárolást tesznek lehetővé
- Fém szerkezetű asztal tartós edzett üveglappal
- A műanyag nem UV-stabil, a székeket javasolt védeni a hosszú távú napsugárzástól
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
A kerti étkező szett nagyszerű választás a kényelmes étkezéshez és pihenéshez a friss levegőn. A könnyű szerkezet miatt könnyen mozgatható, és remekül illik a teraszra, erkélyre és kertbe egyaránt. A praktikus kialakításra számíthat családi ebédek, baráti ülések és mindennapi kikapcsolódás során a meleg napokon. Az ellenálló anyagok és a légies dizájn kombinációja kényelmet, könnyű karbantartást és modern megjelenést nyújt, amely alkalmas különféle kültéri helyekhez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti bútor |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fekete, Kék |
| ? Típus: | Ülőgarnitúra |
| Súly: | 31,5 kg |
| Asztal anyaga: | Fém |
| Asztal átmérője: | 90 cm |
| Asztal magassága: | 70 cm |
| Elhelyezés: | Beltéri, Kültéri |
| Elhelyezhetőség: | Rögzített |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Perforált |
| Karfák: | Karfákkal |
| Készletek: | Készletek |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lap anyaga: | Edzett üveg |
| Minta: | Egyszínű |
| Összecsukható: | Egymásra rakható |
| Szék anyaga: | Műanyag |
| Szék magassága: | 80 cm |
| Szék mélysége: | 52 cm |
| Szék szélessége: | 42 cm |
| Ülésmagasság: | 45 cm |
| Ülőhelyek száma: | 4 fő részére |
| Stílus: | Modern |
| Szék teherbírása: | 120 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
