ALABAMA kerek rattan asztal üveglappal
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Kerti tálaló asztalka kerekeken GRIL PARTY, akácfa
Raktáron
(>10 db)
22 938 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
19 554 Ft
–49 %
KATO zöld műanyag szék
Raktáron
(>10 db)
9 883 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Hordozható összecsukható szék VENTO 38 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
1 683 Ft
Kiárusítás
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
127 355 Ft
–34 %
TURIA barna rattan kerti garnitúra
Raktáron
(4 db)
83 743 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
11 545 Ft
–10 %
Műanyag szék TREGO, fehér
Raktáron
(>10 db)
10 384 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
13 586 Ft
–9 %
Műanyag szék TREGO karfával, antracit színű
Raktáron
(>10 db)
12 247 Ft
58 362 Ft
–10 %
Kerti szék szett 6 db TAVERNO fekete
Raktáron
(>10 db)
52 526 Ft
Újdonság
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
NERF BATTLE FORT kerti játszótér 4,45x1,84 m
Raktáron
(>10 db)
229 375 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Kerti LOUNGE szett székekkel, paddal és asztallal, szürke
Raktáron
(>10 db)
50 993 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
15 983 Ft
–8 %
Fekete műanyag szék ELBA
Raktáron
(>10 db)
14 561 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
19 554 Ft
–37 %
KATO Fekete műanyag szék
Raktáron
(>10 db)
12 171 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
13 586 Ft
–9 %
Műanyag szék TREGO karfával, zöld
Raktáron
(>10 db)
12 247 Ft
Kiárusítás
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
127 355 Ft
–22 %
TURIA fekete rattan kerti garnitúra
Raktáron
(1 db)
98 449 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
112 052 Ft
–17 %
SAMOA sötétszürke kerti garnitúra
Raktáron
(1 db)
92 376 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
54 240 Ft
–41 %
Fekete fém hordozható tűzrakóhely FRANKA
Raktáron
(2 db)
31 661 Ft
Termék részletes leírása
Asztali anyag
- Fémkeret
- PE rattan
- 5 mm-es üveg
Az asztal méretei
- Átmérő: 45 cm
- Magasság: 45 cm
Javasoljuk, hogy kombinálja a lábtartós ALABAMA hintaszékkel.
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti bútor |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5904610815069 |
| ? Mélység: | 45 cm |
| ? Átmérő: | 45 cm |
| ? Magasság: | 45 cm |
| ? Típus: | Tárolás |
| Anyaga: | Fém, Üveg, Rattan |
| Szélesség: | 45 cm |
| Forma: | Kerek |
| Kinyitható: | Szilárd |
| Lap anyaga: | Üveg |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
