Párnahuzat Atlas Grádl kártolt pamut 70x90 cm csík 4 mm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% kardigán pamut
Szín
- Fehér
Méretek
- Szélesség: 70 cm
- Hosszúság: 90 cm
- Csík: 4 mm
- Súly: 250 g
Kialakítás
- Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyszeresen
- Ajánlott mosási hőmérséklet 95 °C
- Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítsa, maximum 60 °C
- Vasalás maximum 150 °C
- Zárás hotelzsebbel
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hotel ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8594157757006 |
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Grammsúly: | 160 g/m2 |
| Ágynemű mintája: | Egyszínű |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 95 °C |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,25 kg |
| Rögzítés: | Bújtatós |
| Hotel minőség: | igen |
| Szegély: | 4 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
