Függőágy ZENVIO 200x80 cm, fehér + ingyenes táska
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Pamut
- Poliészter
- Nejlon
Szín
- Fehér – off white
Méretek
- Hosszúság: 200 cm
- Szélesség: 80 cm
- Kötelek hossza rögzítéshez: kb. 35 cm
- Kötöző kötelek: 2 m
- Táska mérete: kb. 40 x 13 cm
Kialakítás
- Függeszthető hintaágy tartós pamut szövetből
- Tartalmaz egy zacskót a könnyű szállításért
- Része 2 kötöző kötél
Élvezze a jól megérdemelt pihenést a kényelmes hintaággyal, amely segít kialakítani egy kellemes helyet a relaxációhoz otthon vagy a szabadban. Könnyű és praktikus kialakításának köszönhetően egyszerűen felakasztható a kertben, teraszon, erkélyen vagy elviheti magával kirándulásra a természetbe. Kellemes anyag és stabil szerkezet biztosítja a kényelmet minden pihenés, könyvolvasás vagy friss levegőn való lustálkodás során. A hintaágy ideális választás a nyugalom pillanataihoz, amikor csak egy kicsit lassítani szeretne és élvezni a csendet.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Függőágyak és hinták |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| Súly: | 1 kg |
| Szélesség: | 80 cm |
| Függőágy anyaga: | Pamut, Poliészter, Nejlon |
| Kialakítás: | Függőágyak |
| Minta: | Minta nélkül |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
