Függőágy ZENVIO 200x80 cm, szürke-fehér + ingyenes táska
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Pamut
- Poliészter
- Nejlon
Szín
- Fehér - szürke
- Csíkok
Méretek
- Hosszúság: 200 cm
- Szélesség: 80 cm
- Kötelek hossza a rögzítéshez: kb. 35 cm
- Kötőkötelek: 2 m
- Táska mérete: kb. 40 x 13 cm
Kialakítás
- Függeszthető függőágy tartós pamutszövetből
- Tartalmaz egy könnyen hordozható tasakot
- A csomag tartalmaz 2 kötőkötelet
Élvezze a megérdemelt pihenést egy kényelmes függőágyban, amely segít kellemes helyet teremteni a relaxáláshoz otthon és a szabadban is. Könnyű és praktikus kialakításának köszönhetően könnyen felakaszthatja a kertben, teraszon, erkélyen, vagy magával viheti kirándulásra a természetbe. A kellemes anyag és a stabil szerkezet biztosítja a kényelmet minden pihenés, könyvolvasás vagy friss levegőn való lazítás során. A függőágy ideális választás a kikapcsolódás pillanataihoz, amikor szeretne egy kicsit lelassítani és élvezni a nyugalmat.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Függőágyak és hinták |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér, Szürke |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| Súly: | 1 kg |
| Szélesség: | 80 cm |
| Függőágy anyaga: | Pamut, Poliészter, Nejlon |
| Kialakítás: | Függőágyak |
| Minta: | Mintával, Csíkos |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
