Éjjeliszekrény Ilona szürke
Kapcsolódó termékek
27 188 Ft
–27 %
Éjjeliszekrény Ilona tölgyfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
Raktáron
(>10 db)
19 630 Ft
22 087 Ft
–18 %
Éjjeliszekrény Ilona fenyőfa
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,3 csillag.
Raktáron
(>10 db)
17 912 Ft
28 889 Ft
–26 %
Éjjeliszekrény Ilona fehér
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
21 349 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
33 650 Ft
–12 %
Venuci égerfa éjjeliszekrény
Raktáron
(>10 db)
29 530 Ft
33 887 Ft
–5 %
HAVANA éjjeliszekrények (2 db), szarvasgomba tölgy
Raktáron
(>10 db)
32 192 Ft
33 887 Ft
–5 %
HAVANA éjjeliszekrények (2 db), sonoma tölgy
Raktáron
(>10 db)
32 192 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Tömör fenyőfa
- Környezetbarát festék
Szín
- Szürke
Megjegyzés: A fiók belső része a fenyőfa természetes színében van.
Méretek
- Magasság: 42 cm
- Szélesség: 42 cm
- Mélység: 28 cm
- Lap vastagsága: 2 cm
A csomag tartalma
- 1× bal és 1× jobb oldal a fiókhoz rögzített fogantyúkkal
- 1× rögzített fiók
- 1× felső polc
- 1× alsó polc
- Összekötő anyagok
- Összeszerelési útmutató
- 2 év garancia
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Éjjeli szekrények |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605034028 |
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Mélység: | 28 cm |
| ? Magasság: | 42 cm |
| Anyaga: | Fa |
| Súly: | 5,75 kg |
| Szélesség: | 42 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
