WAVE gyermek díszpárna 40x40 cm
Kapcsolódó termékek
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 044 Ft
–14 %
Kültéri párna MILLY INDIGO 50x30 cm, mintás
Raktáron
(>10 db)
2 614 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Kültéri párna ELAROSA 45x45 cm, krém színű
Raktáron
(>10 db)
2 446 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 044 Ft
–14 %
Kültéri párna FERGUS 50x30 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
2 614 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 874 Ft
–1 %
Utazó párna MICKEY MOUSE 30x30 cm, fehér
Raktáron
(>10 db)
2 829 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 384 Ft
–40 %
Karácsonyi kék díszpárna 40 x 40 cm
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Kerek dekoratív párna MATS 40 cm, taupe
Raktáron
(10 db)
3 214 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Kültéri párna CALINO 45x45 cm, barna
Raktáron
(3 db)
2 533 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna EMPARO 50x50 cm, bézs
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna VELPARDO 45x45 cm, színes
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna CHETARI 45x45 cm, színes
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
5 067 Ft
–7 %
2 db kültéri párna CALINO 45x45 cm, világosszürke
Raktáron
(>10 db)
4 710 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 214 Ft
–12 %
Dekoratív párna RORY 45x45 cm, rózsaszín
Raktáron
(>10 db)
2 799 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
Méretek
- Szélesség: 38 cm
- Hossza: 38 cm
- Magasság: 6 cm
- Sűrűség: 365 g/m2
- Súly: 0,125 kg
Kialakítás
- Mosást 30°C-on javasoljuk
- Ne fehérítse, ne szárítsa szárítógépben
- A huzat nem távolítható el
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Díszpárnák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 3560232574573 |
| ? Termék színe: | Rózsaszín, Narancssárga, Kék, Mentol |
| ? Méret: | 40 x 40 cm |
| ? Hosszúság: | 40 cm |
| ? Típus: | Díszpárnák |
| Anyaga: | Pamut |
| Súly: | 0,35 kg |
| Szélesség: | 40 cm |
| Rögzítés: | Záró nélkül |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Minta: | Gyerek |
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
DINOSAURUS gyermek díszpárna 40 x 8 x 30 cm
Raktáron
(>10 db)
5 594 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
