Díszpárna BRACHIOSAURUS 40x40 cm, zöld
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Huzat anyaga: 100% poliészter
- Töltet anyaga: 100% poliészter
Szín
- Zöld
- Barna
Méretek
- Szélesség: 40 cm
- Hosszúság: 40 cm
- Vastagság: 10 cm
- Súly: 0,3 kg
Kialakítás
- Levehető és mosható huzat cipzáros záródással
- A töltet része a csomagnak
- A nyomtatás egyoldalú
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C (a gyártó címkéje alapján)
- Ne fehérítse
- Szárítógépben szárítani tilos
Kiegészítők gyerekszobába
A gyerekszobai kiegészítők segítenek játékos, otthonos és inspiratív környezetet teremteni, ahol a gyerekek mindennap jól érzik magukat. A díszpárnák, textíliák és egyéb lakberendezési kiegészítők könnyen felélénkítik a belső teret, és egyedi stílust kölcsönöznek neki. A vidám motívumoknak és puha anyagoknak köszönhetően a gyerekszoba ideális hellyé válik a pihenésre, a játékra és a fantáziadús pillanatokra.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Díszpárnák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4029811470242 |
| ? Termék színe: | Barna, Zöld |
| ? Hosszúság: | 40 cm |
| ? Típus: | Díszpárnák |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 °C |
| Párna mérete: | 40 x 40 cm |
| Súly: | 0,3 kg |
| Szélesség: | 40 cm |
| Töltet: | 100% poliészter |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Forma: | Négyzet |
| Huzat anyaga: | 100% poliészter |
| Minta: | Mintával, Gyerek |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
