DINOSAURUS gyermek díszpárna 40 x 8 x 30 cm
Kapcsolódó termékek
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 044 Ft
–14 %
Kültéri párna MILLY INDIGO 50x30 cm, mintás
Raktáron
(>10 db)
2 614 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Kültéri párna ELAROSA 45x45 cm, krém színű
Raktáron
(>10 db)
2 446 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 044 Ft
–14 %
Kültéri párna FERGUS 50x30 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
2 614 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 874 Ft
–1 %
Utazó párna MICKEY MOUSE 30x30 cm, fehér
Raktáron
(>10 db)
2 829 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 384 Ft
–40 %
Karácsonyi kék díszpárna 40 x 40 cm
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Díszpárna NESSA 45x45 cm, barna
Raktáron
(>10 db)
3 214 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 214 Ft
–4 %
Díszpárna GIEL 45x45 cm, sárga
Raktáron
(>10 db)
3 054 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna EMPARO 50x50 cm, világosszürke
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
4 625 Ft
–10 %
2 db kültéri párna CALINO 45x45 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
4 149 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna TROPELIS 45x45 cm, bézs
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
Akció
3 214 Ft
–34 %
Dekoratív párna MADISON MAXIME INDIGO 50x50 cm, kék
Raktáron
(>10 db)
2 116 Ft
Akció
3 214 Ft
–35 %
Díszpárna NESSA 45x45 cm, szürke
Raktáron
(>10 db)
2 075 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 214 Ft
–3 %
Kerek díszpárna MATS 40 cm, kék
Raktáron
(>10 db)
3 112 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Anyaga + bojt: pamut
- Bélés anyaga: poliészter
Szín
- Krém
Méretek
- Szélesség: 40 cm
- Mélység: 8 cm
- Magasság: 30 cm
Kialakítás
- Mosást 30°C-on javasoljuk
- A burkolat nem eltávolítható
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Díszpárnák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 3560231624927 |
| ? Termék színe: | Krém |
| ? Méret: | 40 x 30 cm |
| ? Hosszúság: | 40 cm |
| ? Típus: | Díszpárnák |
| Anyaga: | Poliészter, Pamut |
| Súly: | 0,35 kg |
| Szélesség: | 30 cm |
| Rögzítés: | Záró nélkül |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Forma: | Atipikus |
| Minta: | Sima |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
