Díszpárna IMPRIME HUPIA 40x40 cm, színes
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Huzat anyaga: 100% pamut
- Töltet anyaga: 100% poliészter
Szín
- Zöld
- Bézs
Méretek
- Szélesség: 40 cm
- Hosszúság: 40 cm
- Vastagság: 5 cm
- Súly: 0,463 kg
Kialakítás
- Levehető és mosható huzat cipzáros záródással
- A töltet a csomag része
- Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C
- Nem fehéríthető
- Szárítógépben szárítani tilos
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Díszpárnák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 3701461329972 |
| ? Termék színe: | Színes |
| ? Hosszúság: | 40 cm |
| ? Típus: | Díszpárnák |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 °C |
| Párna mérete: | 40 x 40 cm |
| Súly: | 0,463 kg |
| Szélesség: | 40 cm |
| Töltet: | 100% poliészter |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Forma: | Négyzet |
| Huzat anyaga: | 100% pamut |
| Minta: | Mintával |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
