Díszpárna GIEL 45x45 cm, sárga
Kapcsolódó termékek
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 044 Ft
–14 %
Kültéri párna MILLY INDIGO 50x30 cm, mintás
Raktáron
(>10 db)
2 614 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Kültéri párna ELAROSA 45x45 cm, krém színű
Raktáron
(>10 db)
2 446 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 044 Ft
–14 %
Kültéri párna FERGUS 50x30 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
2 614 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 874 Ft
–1 %
Utazó párna MICKEY MOUSE 30x30 cm, fehér
Raktáron
(>10 db)
2 829 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 384 Ft
–40 %
Karácsonyi kék díszpárna 40 x 40 cm
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna EMPARO 50x50 cm, narancssárga
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Dekoratív párna VETO 45x45 cm, rózsaszín
Raktáron
(>10 db)
3 214 Ft
Akció
3 214 Ft
–34 %
Dekoratív párna RORY 45x45 cm, sötétzöld
Raktáron
(>10 db)
2 116 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Dekoratív párnácska TAFFY 45x45 cm, barna
Raktáron
(7 db)
3 214 Ft
Akció
3 214 Ft
–32 %
Dekorációs párna NEXIRO 45x45 cm, barna
Raktáron
(>10 db)
2 167 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 384 Ft
–15 %
Kültéri párna SOPHIE SÁRGA 50x50 cm, bézs
Raktáron
(>10 db)
2 876 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
5 067 Ft
–7 %
2 db kültéri párna CALINO 45x45 cm, sötétszürke
Raktáron
(2 db)
4 710 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna PAVELLO 45x45 cm, színes
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
5 067 Ft
–7 %
2 db kültéri párna TROPELIS 45x45 cm, bézs
Raktáron
(>10 db)
4 710 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Huzat: 100% pamut
- Töltet: 100% poliészter
Szín
- Sárga
Méretek
- Szélesség: 45 cm
- Hossza: 45 cm
Kiegészítő paraméterek
- Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C
- Nem fehéríhető
- Nem szárítható szárítógépben
- Cipzáros záródás
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Díszpárnák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8714503963534 |
| ? Termék színe: | Sárga |
| ? Hosszúság: | 45 cm |
| ? Típus: | Díszpárnák |
| Párna mérete: | 45 x 45 cm |
| Súly: | 0,35 kg |
| Szélesség: | 45 cm |
| Töltet: | 100% poliészter |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Forma: | Négyzet |
| Minta: | Pöttyök |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
