Bársonyos díszpárna mézeskalács formában GINGERBREAD, bézs
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -5% MINUSZ5
45 892 Ft-tól akár: –2 %
Gyerekágy MELA 80 x 160 cm, fenyő
Raktáron
(>10 db)
45 892 Ft-tól
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
7 141 Ft
–22 %
CAMPAG rattan képkeret
Raktáron
(>10 db)
5 526 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
BEAR HEAD gyermek juta szőnyeg 100 cm
Raktáron
(>10 db)
15 983 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna EMPARO 50x50 cm, bordó
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 214 Ft
–10 %
Dekoratív párna RORY 45x45 cm, rózsaszín
Raktáron
(>10 db)
2 876 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Bársony díszpárna masni alakú BOWERY, piros
Raktáron
(1 db)
5 594 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 214 Ft
–8 %
DORA kerek díszpárna 45 cm, szürke
Raktáron
(9 db)
2 930 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna BANARA 45x45 cm, mintás
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 163 Ft
–9 %
Kültéri párna MADISON ECO 50x50 cm, bézs
Raktáron
(>10 db)
2 876 Ft
4 625 Ft
–10 %
2 db kültéri párna CALINO 45x45 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
4 149 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 044 Ft
–14 %
Kültéri párna FERGUS 50x30 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
2 614 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
7 651 Ft
–31 %
Len díszpárna STAR STONE SZÜRKE
Raktáron
(1 db)
5 246 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Kültéri párna CALINO 45x45 cm, világosszürke
Raktáron
(>10 db)
2 533 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% poliészter
Szín
- Bézs
Méretek
- Szélesség: 42 cm
- Magasság: 45 cm
- Súly: 450 g
Kialakítás
- Eredeti forma
- Csak kézzel tisztítható
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Díszpárnák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903678563813 |
| ? Termék színe: | Bézs |
| ? Magasság: | 45 cm |
| ? Típus: | Díszpárnák |
| Anyaga: | Poliészter |
| Súly: | 0,45 kg |
| Szélesség: | 42 cm |
| Rögzítés: | Záró nélkül |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Forma: | Atipikus |
| Minta: | Sima |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
