Bárszék POZZA VELVET fekete lábakkal, sötétzöld
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársony szövet: Sötétzöld
- Fém: Fekete
Méretek
- Szélesség: 43 cm
- Mélység: 49 cm
- Magasság: 104 cm
- Ülésmagasság: 76 cm
- Ülés szélessége: 43 cm
- Ülés mélysége: 35 cm
- Teherbírás: 110 kg
- Súly: 5,5 kg
Kialakítás
- Bárszék háttámlával és kényelmes üléssel
- Puha bársony kárpit stílusos varrással
- Erős fém lábazat porszórt bevonattal
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
POZZA
A POZZA kollekció bárszéke elegáns megjelenésével tűnik ki, amelyet a finom bársony kárpit, dekoratív függőleges varrás és karcsú fém lábazat hangsúlyoz. Modern stílusának köszönhetően luxushatást kelt, de egyúttal barátságos és könnyedén a belső tér meghatározó elemévé válik. A kényelmesen formált ülés komfortot nyújt a mindennapi használathoz, legyen szó konyhai szigetről, otthoni bárról, vagy magasabb étkezőasztalról. A POZZA szék remek kiegészítője a modern, elegáns és minimalista belső tereknek, ahol könnyedséget, stílust és kellemes atmoszférát biztosít a közös pillanatokhoz és mindennapi leüléshez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bárszékek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332073313 |
| ? Termék színe: | Zöld |
| ? Mélység: | 49 cm |
| ? Magasság: | 104 cm |
| Súly: | 5,5 kg |
| Szélesség: | 43 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Minta: | Egyszínű |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Ülésmagasság: | 76 cm |
| Háttámla: | Háttámlával |
| Támla: | Lábakon |
| Ülésmélység: | 35 cm |
| Ülésszélesség: | 43 cm |
| Ülőrész alakja: | Szögletes |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
