Bárszék POZZA VELVET arany lábakkal, terrakotta
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársony anyag: Terrakotta
- Fém: Arany
Méretek
- Szélesség: 43 cm
- Mélység: 49 cm
- Magasság: 102 cm
- Ülésmagasság: 76 cm
- Ülőlap szélesség: 43 cm
- Ülésmélység: 35 cm
- Teherbírás: 110 kg
- Súly: 5,4 kg
Kialakítás
- Bárszék lábtartóval és kényelmes ülőlappal
- Finom bársony borítás stílusos varrással
- Erős fém alap porbevonatos festéssel
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
POZZA
A POZZA kollekció bárszéke elegáns megjelenésével hívja fel magára a figyelmet, amelyet a finom bársony borítás, dekoratív függőleges varrás és karcsú fém alap tesz teljessé. Modern stílusának köszönhetően luxus, de mégis otthonos hatást kelt, és könnyen az enteriőr kiemelkedő elemévé válik. Kényelmesen kialakított ülőlapja mindennapi ülést biztosít, legyen szó konyhaszigetről, otthoni bárról vagy magasabb étkezőasztalról. A POZZA szék nagyszerűen kiegészíti a modern, elegáns és minimalista belső tereket, ahol könnyedséget, stílust és kellemes légkört teremt a közös pillanatokhoz és hétköznapi ülésekhez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bárszékek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332099177 |
| ? Termék színe: | Narancssárga, Arany |
| ? Mélység: | 49 cm |
| ? Magasság: | 102 cm |
| Súly: | 5,4 kg |
| Szélesség: | 43 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Minta: | Egyszínű |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Ülésmagasság: | 76 cm |
| Háttámla: | Háttámlával |
| Támla: | Lábakon |
| Ülésmélység: | 35 cm |
| Ülésszélesség: | 43 cm |
| Ülőrész alakja: | Szögletes |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
