Bárszék POZZA VELVET arany lábakkal, barna
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Szatén szövet: Barna
- Fém: Arany
Méretek
- Szélesség: 43 cm
- Mélység: 49 cm
- Magasság: 102 cm
- Ülőmagasság: 76 cm
- Ülőfelület szélessége: 43 cm
- Ülőmélység: 35 cm
- Teherbírás: 110 kg
- Súly: 5,4 kg
Kialakítás
- Bárszék háttámlával és kényelmes ülőfelülettel
- Finom szatén huzat stílusos varrással
- Szilárd fémlábak, porlakkozással bevonva
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
POZZA
A POZZA kollekció bárszéke elegáns megjelenésével hódít, amit a finom szatén huzat, dekoratív függőleges varrás és a karcsú fémlábak hangsúlyoznak. Modern stílusának köszönhetően luxus érzetet sugároz, ugyanakkor otthonos és könnyen válik az enteriőr markáns elemévé. A kényelmesen formált ülőfelület biztosítja a mindennapi ülés kényelmét, legyen szó konyhaszigetről, otthoni bárról vagy magasabb étkezőasztalról. A POZZA szék kiválóan kiegészíti a modern, elegáns és minimalista enteriőröket, ahol stílust és kellemes légkört teremt a közös pillanatokért és mindennapi ülésért.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bárszékek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332099160 |
| ? Termék színe: | Barna, Arany |
| ? Mélység: | 49 cm |
| ? Magasság: | 102 cm |
| Súly: | 5,4 kg |
| Szélesség: | 43 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Minta: | Egyszínű |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Ülésmagasság: | 76 cm |
| Háttámla: | Háttámlával |
| Támla: | Lábakon |
| Ülésmélység: | 35 cm |
| Ülésszélesség: | 43 cm |
| Ülőrész alakja: | Szögletes |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
