Bárszék ARCETO VELVET fekete lábakkal, sötétzöld
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársonyszövet: bézs
- Fém: fekete
Méretek
- Szélesség: 43,5 cm
- Magasság: 104 cm
- Mélység: 49 cm
- Ülőmagasság: 76 cm
- Ülőmélység: 32,5 cm
- Háttámla magassága: 31 cm
- Súly: 5,4 kg
- Teherbírás: 110 kg
Kialakítás
- Időtálló dizájn kiváló ergonómiával
- Finom kárpitozott anyag
- Erős fém szerkezet
- A lábak alátétekekkel vannak ellátva, amelyek megvédik a padlót a karcolásoktól
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Stílus és kényelem mindennapra
A bárszékek nagyszerű kiegészítői a modern konyháknak és a házi bároknak, ahol kellemes helyet teremtenek egy gyors reggelihez, baráti beszélgetésekhez vagy esti pihenéshez. Magasabb kialakításuk és a kényelemre való fókuszálásuk miatt ideális támaszt nyújtanak az ülés során, és egyben elegáns, könnyed megjelenést adnak a belső térnek. Könnyen összehangolhatóak a konyhai szigettel vagy bárpulttal, így praktikus és stílusos teret hozhatnak létre egyszerre.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bárszékek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332074662 |
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Mélység: | 32,5 cm |
| ? Magasság: | 104 cm |
| Súly: | 5,4 kg |
| Szélesség: | 43,5 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Ülésmagasság: | 76 cm |
| Háttámla: | Háttámlával |
| Ülőrész alakja: | Szögletes |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
