IMOLA zöld bársony étkezőszék
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársonyszövet: Zöld
- Fém: Fekete
Méretek
- Szélesség: 48,5 cm
- Ülőfelület szélessége: 46 cm
- Mélység: 61 cm
- Ülésmélység: 46 cm
- Magasság: 93,5 cm
- Ülésmagasság: 49,5 cm
- Ülőfelület vastagsága: 7 cm
- Súly: 5,2 kg
- Teherbírás: 120 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bársony étkezőszék |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332068104 |
| ? Termék színe: | Zöld |
| ? Mélység: | 61 cm |
| ? Magasság: | 93,5 cm |
| Súly: | 5,2 kg |
| Szélesség: | 48,5 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Minta: | Két szín |
| Ülésmagasság: | 49,5 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
