TV szekrény PARIS 150 cm, antracit
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- MDF
- Fa csavarozható lábak
Szín
- Antracitszín
Méretek
- Szélesség: 150 cm
- Mélység: 28 cm
- Teljes magasság: 44 cm
- Lábak nélküli magasság: 26 cm
- Lábak magassága: 14 cm
- Fiók szélessége: 60 cm
- Bruttó súly: 16 kg
Kialakítás
- 1 fiók
- Nyitott tárolóhely
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | TV asztalok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 0755777586645 |
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Felület: | Matt |
| ? Mélység: | 28 cm |
| ? Magasság: | 44 cm |
| Anyaga: | MDF |
| Súly: | 16 kg |
| Szélesség: | 150 cm |
| A rögzítés típusa: | Lábakkal |
| Forma: | Keskeny |
| Tárolóhely: | Nyitott tárolóhely, Szekrényes |
| TV tartó: | Nem |
| Zárás: | Ajtós |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
