TV állvány SOLE 120 cm, fehér
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- MDF
- Fa csavarozható lábak
Szín
- Fehér
Méretek
- Szélesség: 120 cm
- Mélység: 30 cm
- Teljes magasság: 44 cm
- Állvány magassága lábak nélkül: 26 cm
- Lábak magassága: 14 cm
- Fiók szélessége: 60 cm
- Bruttó súly: 8 kg
Kialakítás
- Nyitott tárolóhely
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | TV asztalok |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Felület: | Matt |
| ? Mélység: | 30 cm |
| ? Magasság: | 44 cm |
| Anyaga: | MDF |
| Súly: | 8 kg |
| Szélesség: | 120 cm |
| A rögzítés típusa: | Lábakkal |
| Forma: | Keskeny |
| Tárolóhely: | Nyitott tárolóhely |
| TV tartó: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
