TV állvány ALVIN 135 cm, antracit/ezüst
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- MDF
Szín
- Antracit
- Ezüst (az állvány szélei)
Méretek
- Szélesség: 135 cm
- Mélység: 35 cm
- Teljes magasság: 44 cm
- Állvány magassága talp nélkül: 34 cm
- Talp magassága: 10 cm
- Bruttó súly: 27 kg
Kialakítás
- 2 fiók
- Elegáns ezüst csíkok
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | TV asztalok |
|---|---|
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Felület: | Matt |
| ? Mélység: | 35 cm |
| ? Magasság: | 44 cm |
| Anyaga: | MDF |
| Súly: | 27 kg |
| Szélesség: | 135 cm |
| A rögzítés típusa: | Bez nožiček |
| Forma: | Keskeny |
| Tárolóhely: | Szekrényes |
| TV tartó: | Nem |
| Zárás: | Ajtós |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
