BAMBOO lila 2db fürdőlepedő 70x140 cm, 70% bambusz szál | 30% pamut
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 70% bambuszszál | 30% pamut
- Grammsúly: 500 g/m²
Szín
- Lila
Méret
- 70 x 140 cm
Kialakítás
- Elegáns szegéllyel
- Akasztófüllel
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány
- Mosás max. 60 °C-on
- Szárítás közepes hőmérsékleten szárítógépben
- Nem szabad ruhákkal mosni, amelyek cipzárakat és fémkampókat tartalmaznak
- A tartós puhaság, lágyság és nedvszívó képesség érdekében nem ajánlott öblítőt használni
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Törölköző és fürdőlepedő szett kedvező áron |
|---|---|
| ? Termék színe: | Lila |
| ? Méret: | 70 x 140 cm |
| ? Grammsúly: | 500 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | 70% bambuszrost | 30% pamut |
| Akasztófül: | Igen |
| Ár: | 2 500 Ft felett |
| Magas grammsúly: | igen |
| Minta: | Mintával |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
