1 x BAMBOO lila fürdőlepedő + 2 x BAMBOO lila törölköző
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 70% bambusz szál | 30% pamut
- Grammsúly: 500 g/m2
Szín
- Lila
Méret
- Törölköző: 50 x 90 cm
- Fürdőlepedő: 70 x 140 cm
Kialakítás
- Elegáns bordűrrel
- Függesztővel
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány
- Mosás max. 60 °C-on
- Szárítógépben közepes hőmérsékleten szárítható
- Ne mossa ruhákkal, amelyek cipzárakkal és fém kampókkal rendelkeznek
- A hosszan tartó lágyság, puhaság és nedvszívó képesség érdekében nem ajánlott öblítőszer használata
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Törölköző és fürdőlepedő szett kedvező áron |
|---|---|
| ? Termék színe: | Lila |
| ? Méret: | 50 x 90 cm, 70 x 140 cm |
| ? Grammsúly: | 500 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | 70% bambuszrost | 30% pamut |
| Akasztófül: | Igen |
| Magas grammsúly: | igen |
| Minta: | Mintával |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
