Gyorsan száradó XL strand fürdőlepedő SAVANNA színes 100 x 180 cm, 100% mikroszál
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% nedvszívó mikroszál
- Gramázs: 250 g/m²
- Súly: 450 g
Méret
- 100 × 180 cm (tolerancia ± 3%)
Kialakítás és karbantartás
- Puha anyag, amely magas nedvszívással bír és gyorsan szárad
- Részletes nyomtatás állati motívummal, amely nagyon valósághű
- Elegáns és időtlen minta
- Elegendő helyet biztosít a kényelmes fekvéshez a strandon vagy nyugágyon (100 × 180 cm)
- Homokálló
- Ideális utazáshoz
- Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C-ig
- Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyszerrel
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Strandtörölköző |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906679842192 |
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Méret: | 100 x 180 cm |
| ? Típus: | Törölközők |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% mikroszál |
| Súly: | 0,45 kg |
| Minta: | Mintával |
| Gyors száradás: | Gyors száradás |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
