Gyorsan száradó XL strand fürdőlepedő BULLDORIA színes 100 x 180 cm, 100% mikroszál
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% abszorbens mikroszál
- Gramázs: 250 gsm
- Tömeg: 450 g
Méret
- 100 × 180 cm (tolerancia ± 3 %)
Kialakítás és karbantartás
- Puha anyag magas nedvszívó képességgel, amely egyben gyorsan szárad
- Részletes nyomat vidám kutyusokkal, amely nagyon valósághű
- Elegáns és időtálló motívum
- Elég helyet biztosít a kényelmes pihenéshez a strandon vagy a napozóágyon (100 × 180 cm)
- Homokálló
- Ideális utazáshoz
- Ajánlott mosási hőmérséklet maximum 40 °C
- Ne fehérítsd, ne tisztítsd vegyileg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Strandtörölköző |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906679814090 |
| ? Termék színe: | Színes |
| ? Méret: | 100 x 180 cm |
| ? Típus: | Törölközők |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% mikroszál |
| Súly: | 0,45 kg |
| Kialakítás: | Sokszínű |
| Minta: | Mintával |
| Gyors száradás: | Gyors száradás |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
