Sötétítő függöny VELVET 140x270 cm, mustárszínű
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% poliészter (mikroszál)
Szín
- Mustár
Méret +/- 3%
- Szélesség: 140 cm
- Magasság: 270 cm
- A fémgyűrű belső átmérője: 4 cm
Részletek
- Sötétítő függöny
- Részben tompítja a zajt
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C
- Ne fehérítsd
- Ne tisztítsd vegyileg
- Szárítógépben szárítani tilos
- Vasalás 110 °C-ig
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sötétítők és függönyök |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| ? Termék színe: | Mustár |
| ? Méret: | 140 x 270 cm |
| ? Hosszúság: | 201 - 300 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 °C |
| Anyaga: | Poliészter |
| Szélesség: | 101 - 200 cm |
| A csomagban lévő db szám: | 1 |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Felakasztási rendszer: | Bújtatós |
| Minta: | Egyszínű |
| Fényáteresztő képesség: | Részben sötétítő |
| Méteráru: | Kész |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
