Polipamut ágyneműhuzat HERBAR POLY bézs
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Polipamut ágyneműhuzat
A Polipamut ágyneműhuzat praktikus összetételének köszönhetően népszerű választás mindennapi használatra. Természetes pamutot ötvöz poliészterrel, így kellemes tapintást, jó légáteresztő képességet biztosít, valamint magasabb ellenállóságot és hosszabb élettartamot kínál. Előnye az is, hogy könnyen kezelhető – gyorsan szárad, és a kevésbé gyűrődik, ezért nem szükséges vasalni.
Anyag
- 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter
- Gramázs: 105 g/m2
Szín
- Bézs
- Zöld
- Sárga
- Piros
Jellemzők
- Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Ágyneműhuzatot nem szükséges vasalni
Gyakorlati tanácsok
- Az ágyneműhuzat első használata előtt alaposan mossa ki
- Az ágyneműt külön, mindig kifordítva és becipzározva mossa
- Használjon megfelelő mosószert az anyag és a huzat színéhez
- Mosás után azonnal vegye ki a mosógépből és jól rázza meg
- Alacsony hőmérsékleten szárítható szárítógépben
A csomag tartalma a változattól függően
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
- Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
- Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db takaróhuzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Polipamut ágynemű |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| ? Termék színe: | Bézs |
| ? Grammsúly: | 105 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mintája: | Virágok, Természet, Húsvéti |
| Ágynemű stílusa: | Vidéki, Retro |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Poli-pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,7 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra, Francia |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Rögzítés: | Gombos |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
