Polipamut ágynemű ALTERNA POLY szürke
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Polipamut ágynemű
A polipamut ágynemű praktikus összetétele miatt népszerű választás mindennapos használatra. Természetes pamutot és poliésztert kombinál, így kellemes tapintást, jó légáteresztő képességet és magasabb ellenállóképességet kínál, valamint hosszabb élettartamot. Előnye a könnyű karbantartás is – az ágynemű gyorsan szárad, és alacsonyabb gyűrődésének köszönhetően nem szükséges vasalni.
Anyag
- 50% pamut | 50% mikroszál - poliészter
- Gramázs: 105 g/m²
Szín
- Szürke
Jellemzők
- Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágyneműt nem szükséges vasalni
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- Az ágyneműt külön, mindig kifordítva és cipzárazva mossa
- Használjon az anyag és az ágynemű színéhez megfelelő mosószert
- Mosás után azonnal vegye ki a mosógépből és jól rázza ki
- Alacsony hőfokon szárítógépben szárítható
Változat alapján a csomag tartalma
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaró huzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
- Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db takaró huzat 140 x 220 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
- Ágynemű 200 x 220 cm: 1 db takaró huzat 200 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Polipamut ágynemű |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| ? Termék színe: | Szürke, Barna |
| ? Grammsúly: | 105 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mintája: | Csíkok, Egyszínű |
| Ágynemű stílusa: | Modern, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Poli-pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,7 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra, Francia |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm, 200 x 220 cm |
| Rögzítés: | Gombos |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
