Mikroplüss párnahuzat ZELNOIR 45x45 cm, fekete
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% poliészter
Szín
- Fekete
- Zöld
- Barna
Méretek
- Szélesség: 45 cm
- Hosszúság: 45 cm
Kialakítás
- Ne fehérítse
- Cipzáras záródás
- Ajánlott mosási hőmérséklet 30 - 40 °C (A gyártói címke alapján)
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Párnahuzatok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5791454527506 |
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Hosszúság: | 45 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Mikroszál - poliészter |
| Párna mérete: | 45 x 45 cm |
| Szélesség: | 45 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Évszak: | Tél |
| Forma: | Négyzet |
| Készletek: | Külön párnahuzat |
| Minta: | Virágok |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
