2 db Mikroszálas párnahuzat KARÁCSONYI GYERTYA ÉS FÁCSKA 40x50 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Részletek:
- Anyag: 80% pamut és 20% poliészter
- Szín: Fehér, Piros
- Méret: 40 x 50 cm
- Gramázs: 135 g/m2
- Záródás: Gomb
- 2 db szett
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Párnahuzatok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605059199 |
| ? Termék színe: | Fehér, Piros |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 °C |
| Anyaga: | 80% pamut | 20% mikroszál - poliészter |
| Párna mérete: | 40 x 50 cm |
| Rögzítés: | Gombos |
| A csomagban lévő db szám: | 2 |
| Kétoldalas: | Igen |
| Kispárna mérete: | 40 x 50 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
