Pamut lepedő világosszürke 140x240 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut lepedő
A klasszikus és mindig keresett lepedő pamut keverékből, mely 80% pamutot és 20% poliésztert tartalmaz, kellemes tapintású és bőrbarát. Népszerű könnyűsége, légáteresztő képessége, valamint a poliészter hozzáadása által biztosított nagyobb tartóssága miatt. A megfelelő gondozás mellett az anyag hosszú ideig megőrzi formáját és színét, és a tiszta pamuthoz képest kevésbé gyűrődik, könnyebb kezelni. Ideális választás óvodák, szállodák és különböző szálláshelyek számára.
Anyag
- 80% pamut | 20% poliészter
Méret
- 140 x 240 cm
Szín
- Világosszürke
Jellemzők
- A lepedő nem gumis
- A lepedő gumi nélkül van
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C - 60 °C (a lepedő gyártói címkéje szerint)
- Ajánlott mosás: minden héten, legalább 1x 14 naponta
- A lepedő alacsony hőmérsékleten gépben szárítható
- Az első mosáskor külön kell mosni!
A csomag tartalma
- 1 db lepedő 140 x 240 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut lepedők 140 x 240 cm |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 08596605036190 |
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Méret: | 140 x 240 cm |
| ? Grammsúly: | 120 g/m2 |
| ? Típus: | Egyszemélyes ágyra |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 - 60 °C |
| Anyaga: | 80% pamut | 20% poliészter |
| Súly: | 0,8 kg |
| Gumis: | Nem |
| Optimális matrac magasság: | 20 cm-ig |
| Rugalmas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
