Krém színű pamut lepedő 140x240 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Krém színű pamut lepedő 140x240 cm
Klasszikus és mindig keresett pamut keverék lepedő, amely 80% pamutot és 20% poliésztert tartalmaz, kellemes tapintású és bőrbarát. Kedvelt a könnyűsége, légáteresztő képessége és ugyanakkor a magasabb tartóssága miatt, amelyet a poliészter ad. Megfelelő gondoskodás mellett az anyag hosszú távon megőrzi formáját és színét, valamint kevésbé gyűrődik és könnyebben kezelhető, mint a tiszta pamut. Ideális választás óvodákba, szállodákba és különböző szálláshelyekre.
Anyag
- 80% pamut | 20% poliészter
Méret
- 140 x 240 cm
Szín
- Krém
Jellemzők
- A lepedő nem gumis
- Nincs gumírozva
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C - 60 °C (a lepedő gyártójának címkéje szerint)
- Ajánlott mosás: minden héten, minimum 14 naponta egyszer
- Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítható
- Az első mosásnál külön kell mosni!
A csomag tartalma
- 1 db lepedő 140 x 240 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut lepedők 140 x 240 cm |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 08596605042740 |
| ? Termék színe: | Krém |
| ? Méret: | 140 x 240 cm |
| ? Grammsúly: | 135 g/m2 |
| ? Típus: | Egyszemélyes ágyra |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 - 60 °C |
| Anyaga: | 80% pamut | 20% poliészter |
| Súly: | 0,45 kg |
| Gumis: | Nem |
| Optimális matrac magasság: | 20 cm-ig |
| Rugalmas: | Nem |
| Szárítógépben szárítható: | igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
