Zsiráf zöld pamut ágyneműhuzat
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágynemű
A legelterjedtebb és a legkedveltebb anyag az ágyneműhöz kétségtelenül a pamut. A vásárlók értékelik kiváló jellemzőit és megfizethetőségét. A pamut légáteresztő, puha, és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ideális azok számára is, akik éjszaka izzadnak. Egy lehetséges hátránya a gyűrődés, ami vasalási igényt von maga után. A hosszú évek során bevált pamut természetes rost, amely kíméletes a test bőréhez.
Anyag
- 100% pamut
- Gramázs: 135 g /m2
Szín
- Zöld
- Sárga
Jellemzők
- Ajánlott mosás: hetente, maximum 2 hetente 1x
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje alapján)
- Az ágyneműt vasalni kell
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és összegombolva
- Használjon a megfelelő anyaghoz és színhez illő mosószert
- Mosás után válassza a kíméletes centrifugálást
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, így megelőzheti az anyag károsodását és a színek kifakulását
A csomag tartalma:
- 1 db takaró 140 x 200 cm
- 1 db párna 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605000023 |
| ? Termék színe: | Zöld |
| ? Grammsúly: | 135 g/m2 |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Képek |
| Ágynemű stílusa: | Gyermek |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,7 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Ágynemű gombok |
| Gyártó: | Petr Smolka |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| Készletek: | Paplan és párna |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
