Fürdőlepedő NORIELLE 70x140 cm bézs, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
- Súly: 400 g/m2
Szín
- Bézs
Méret
- 70 x 140 cm
Kialakítás
- Szegély nélkül
- Akasztó füllel, amely etikettként is használható
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány
- Max. 60 °C-on mosható
- Szárítás alacsony hőmérsékleten szárítógépben
- Közepes hőmérsékleten vasalható
- Nem fehéríthető, vegyileg nem tisztítható
- Ne mossa zipzáros és fém kampós ruhákkal
- A tartós puhaság, lágyság és nedvszívóképesség érdekében nem ajánlott öblítő használata
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Norielle fürdőlepedők |
|---|---|
| ? Termék színe: | Bézs |
| ? Méret: | 70 x 140 cm |
| ? Grammsúly: | 400 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Súly: | 0,2 kg |
| Akasztófül: | Igen |
| Minta: | Minta nélkül |
| Szárítógépben szárítható: | igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
