Fürdőlepedő NORIELLE 70x140 cm világoskék, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
- Gramázs: 400 g/m2
Szín
- Világoskék
Méret
- 70 x 140 cm
Kialakítás
- Díszítés nélkül
- Akasztóval, amely akasztóként is használható
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány
- Mosás maximum 60 °C-on
- Szárítás szárítógépben alacsony hőmérsékleten
- Vasalás közepes hőmérsékleten
- Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg
- Ne mossa együtt cipzárral és fém kampókkal rendelkező ruhákkal
- A hosszú távú lágyság, puhaság és nedvszívás megőrzése érdekében az öblítők használata nem ajánlott
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Norielle fürdőlepedők |
|---|---|
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Méret: | 70 x 140 cm |
| ? Grammsúly: | 400 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 60 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Súly: | 0,2 kg |
| Akasztófül: | Igen |
| Minta: | Minta nélkül |
| Szárítógépben szárítható: | igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
