Sötétben világító karácsonyi mikroplüss pléd SNOW BUDDY, szürke
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% mikroszál - poliészter
Szín
- Szürke
- Fehér
Méretek
- 150 x 200 cm
Kialakítás
- A foszforeszkáló minta előzetes megvilágítás után enyhén ragyog
- Finom, puha és meleg textília
- Nem vasalandó anyag
- Ne fehérítsük
- Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroszálas plédek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906679827922 |
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Méret: | 150 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| ? Grammsúly: | 200 g/m2 |
| ? Típus: | Takarók és plédek |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Mikroszál - poliészter |
| Szélesség: | 150 cm |
| Minta: | karácsonyi, Mintával |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
