Mikroplüss pléd PAPAVA, krémszínű
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% mikroszál - poliészter
Szín
- Krémszínű
- Narancssárga
- Barna
Méretek
- 200 x 220 cm
Kialakítás
- Finom, puha és melegítő textília
- Nem igényel vasalást
- Ne fehérítse
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroszálas plédek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 2632202027417 |
| ? Termék színe: | Krém |
| ? Méret: | 200 x 220 cm |
| ? Hosszúság: | 220 cm |
| ? Grammsúly: | 200 g/m2 |
| ? Típus: | Takarók és plédek |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Mikroszál - poliészter |
| Szélesség: | 200 cm |
| Minta: | Mintával |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
