Gyermek mikroszálas ágyneműhuzat CUTE BEAR színes
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Mikroszálas ágynemű
Jó választás allergiások, kisgyermekek vagy légzési problémákkal küzdő emberek számára a mikroszálas ágynemű. A sűrűn szőtt poliészter szövetet a lágyság, a meleg és a formaállóság jellemzi. Kiemelkedik kellemes textúrájával, puhaságával, ráadásul nem gyűrődik. Ha az egyszerű karbantartást, a meleget és a lágy simogatást részesíti előnyben, akkor a mikroszál önnek készült.
Anyag
- 100% mikroszál - poliészter
Szín
- Fekete
- Bézs
- Szürke
Jellemzők
- Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje alapján)
- Az ágyneműt nem szükséges vasalni
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki
- Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és cipzározva
- Használjon a materiálnak és az ágynemű színének megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást
A csomag tartalma a választott változattól függően
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db huzat takaróhoz 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 80 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mikroszálas ágyneműhuzat |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906679844424 |
| ? Termék színe: | Színes |
| Ágynemű mérete: | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Gyermek, Állatok |
| Ágynemű stílusa: | Modern |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | Mikroszál - poliészter |
| Párna mérete: | 70 x 80 cm |
| Súly: | 0,9 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Nem |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
