Normál kiságy matrac 60 x 120 cm
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -15% "GYERMEKNAP"
9 493 Ft-tól akár: –16 %
Kiságy matrac Basic fehér 60 x 120 cm
Raktáron
(2 db)
7 962 Ft-tól
Kedvezménykupon -15% "GYERMEKNAP"
Kiságy matrac félKókusz 60 x 120 cm
Raktáron
(1 db)
16 064 Ft
Kedvezménykupon -15% "GYERMEKNAP"
Matrac kiságyhoz Basic fehér 70 x 140 cm
Raktáron
(3 db)
10 875 Ft
Akció
1 569 Ft
–44 %
Konyharuhák LINEA 45x60 cm, 3 db-os készlet - több változatban
Raktáron
(>10 db)
873 Ft
Akció
4 739 Ft
–62 %
Jersey világosszürke lepedő 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
1 776 Ft
Akció
6 324 Ft
–56 %
Jersey világosszürke lepedő 180x200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 761 Ft
Termék részletes leírása
Fontos információk a matracokról
- A matracok gyártási tűréshatára +-2 cm magasságban, szélességben és hosszúságban
- Kicsomagolás után a matrac akár 48 órán keresztül is nyeri el teljes méretét
- A matrachuzat habszíne és varrása eltérhet a képen láthatótól - a habszivacs és a varrás színe nem befolyásolja a matrac tulajdonságait.
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Matracok gyerek kiságyba |
|---|---|
| ? Hosszúság: | 120 cm |
| ? Matrac mérete: | 60 x 120 cm |
| ? Típus: | Habmatrac |
| ? Hab típus: | PUR hab |
| ? Matrac keménysége: | Közepes H3 |
| ? A matrac magassága: | 8 cm |
| Szélesség: | 60 cm |
| ? Javasoljuk: | Gyermek matracok |
| Nagyság: | Kiságyba |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
