AKCIÓ Kárpitozott boxspring ágy MERALIS 90x200 cm barna II. minőség COSMIC 800
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% Poliészter
- Velúr szövet: Cosmic 800 - barna
- Grammsúly: 390 g/m2
- Forgácslap
Méretek
- Szélesség: 90 cm
- Hossz: 207 cm
- Fejtámla magassága: 98 cm
- Ágykeret vastagsága: 7 cm
- Ágy magassága: 45 cm
- Ágy magassága topperrel: 49 cm
- Láb magassága: 2 cm
- Matrac mérete: 90 x 200 cm
- Teherbírás: 120 kg
- Ágy súlya: 101 kg
Kialakítás
- Tartalmazza a tárolóhelyet
- Az ágy része egy Bonell rugós matrac
- A matrac felső része T30 jelöléssel ellátott poliuretán habból készült
- Matrac keménysége: H3 (közepesen kemény)
- Topper nem része az ágynak
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Boxspring ágyak
A boxspring ágyak egyre népszerűbbek mind háztartásokban, mind luxus hotelekben, kivételes kialakításuknak és elsőosztályú kényelmüknek köszönhetően. Az ilyen típusú ágy alsó rugós alapból (boxspring) és fő matracból áll, amelyhez külön toppert is lehet vásárolni. Az alap rugós rendszert tartalmaz, amely optimálisan osztja el a súlyt, ezáltal meghosszabbítja a matrac élettartamát. A fő matrac jellemzően tasakrugót vagy bonell rugókat használ, amelyek szilárd, de kényelmes támaszt nyújtanak a testnek. A még magasabb komfort és alvási higiénia érdekében topper is vásárolható, amely lágy felületet biztosít. Ennek a kombinációnak köszönhetően a boxspring ágyak kivételes kényelmet, magas tartósságot és elegáns megjelenést nyújtanak, amelyek minden hálószobát feldobnak. Ha olyan ágyat keres, amely ötvözi a csúcsminőségű dizájnt, maximális kényelmet és hosszú távú tartósságot, a boxspring a megfelelő választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Barna |
| ? Méret: | 90 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 207 cm |
| ? Magasság: | 98 cm |
| ? Típus: | Egyszemélyes ágy |
| ? Matrac keménysége: | Közepes H3 |
| Anyaga: | Faforgács |
| Súly: | 101 kg |
| Szélesség: | 90 cm |
| Forma: | Boxspring |
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Minta: | Egyszínű |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Lábmagasság: | 2 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
